středa 28. srpna 2013

Hárací kalhotky, nezbytná pomůcka pro majitele fenky

Hárací kalhotky Wendy
Každý, kdo má domácího mazlíčka, který běhá po celém bytě a spí na sedačce, ocení hárací kalhotky. Doba hárání s nimi už nemusí být pohromou. Fenky by si na ně měly zvykat už od prvního háraní.
Nyní je možné koupit hárací kalhotky opravdu vkusné a praktické. Mají různé střihy a jsou z různých materiálů. Velmi vhodné mi přijdou hárací kalhotky z materiálu coolmax, nabízené v obchůdku Ene Bene. Tento materiál je lehký a příjemný. Díky své čtyřkomorové struktuře zachová tělíčko v suchu a teple. Snadno se udržuje, rychle schne, což oceníte, potřebujete-li mít hárací kalhotky rychle k dispozici. Materiál coolmax také není náchylný k přijímání pachů, odolává bakteriím i plísním. Nezpůsobuje alergii. Z toho vyplývá, že kalhotky z něho jsou tou nejlepší volbou. Tyto kalhotky mají nastavitelný otvor pro ocásek, který lze regulovat pomocí druků.
Uvnitř kalhotek je praktická kapsička ze síťoviny, do ní se dá vložit vložka, kterou můžete měnit dle potřeby.
Správné kalhotky by měly mít dostatečný otvor pro ocásek, neměly by nikde tlačit, ale na druhou stranu by měly pevně držet. Všechno co je volné, si pejsek vysvlékne, proto by v pase měly mít kalhotky gumičku, kterou lze dle potřeby ještě upravit, nebo stahovací šňůrku. Na druhou stranu kanýrky na zadečku můžete klidně oželet. Vybírejte proto při nákupu pečlivě.

Žádné komentáře:

Okomentovat