pondělí 10. června 2013

Pláštěnky pro psyAsi nejčastěji žádaným psím oblečkem jsou pláštěnky. Lze je využít celoročně. Pořizují je majitelé malých i velkých plemen. A pokud venku prší a prší, oceníme to, že po návratu z vycházky nemusíme řešit, jak vysušit zcela promočeného chlupáče.


Provozujeme e-shop ene-bene.cz se psími oblečky. S našimi zákazníky komunikujeme e-mailem nebo telefonicky. Protože se oblečení pro pejsky stále vyvíjí, i my se snažíme vyslyšet přání a požadavky majitelů psů. Ti nejlépe vědí, co jejich čtyřnohému kamarádovi vyhovuje, co se osvědčilo a co nikoliv. Takovým zdrojem důležitých informací pro nás, jako výrobce psí módy, jsou výstavy psů, kterých se zúčastňujeme s prodejním stánkem. Přímý kontakt s našimi klienty je velmi přínosný. Dozvídáme se neocenitelné informace, ze kterých vycházíme při výběru materiálů a tvorbě střihů.

Snad nejvíce stesků se valilo právě na pláštěnky. Materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou moc tuhé a omezují pohyb. Nebo jsou promokavé buď hned z počátku, nebo po několika vypráních. Nepromokavé igelitové pláštenky hodně šustí, pejsky ruší a omezují je v pohybu.

A tak jsme se pustili do hledání materiálu, který by nepromokl, nešustil a umožnil nám vytvořit kvalitní kolekci pláštěnek. Podařilo se! Našli jsme lehký prodyšný materiál úpletového typu s polyuretanovým zátěrem, který zajišťuje odolnost proti vodě při zachování prodyšnosti zevnitř.
Pláštěnky vyrábíme ve verzi s rukávky, či bez nich a s kapucí, nebo s límcem. Základní velikosti S až L máme skladem, větší, či menší velikosti vyrábíme na objednávku. Zcela nový, revoluční materiál propůjčuje pláštěnce tyto vlastnosti:
- absolutní nepromokavost ani při velkém dešti
- prodyšnost zevnitř
- měkkost a lehkost
- nešustí - při pohybu pejska neruší
- úplet zajišťuje pevnost
- příjemná na omak, zejména z vnitřní strany pro pejska velmi příjemná.

Pláštěnka z EneBene je skladná, vejde se do kapsy, takže ji můžete mít v pohotovosti připravenou neustále. Pak Vás žádná přeháňka, či liják na vycházce nepřekvapí.

Žádné komentáře:

Okomentovat