pondělí 8. prosince 2014

Mikiny pro psy

V letošním roce jsme dodali na trh s psími oblečky novou kolekci mikin pro psy.
Jsou v různých barvách např. – růžové, červené, modré – pro ty, kdo mají rádi veselé barvy a chtějí, aby jejich pejsek byl vidět už zdaleka a pak ti, kteří chtějí, aby jejich pejsek spíše splýval s krajinou. Ti si vyberou tmavě zelenou nebo třeba černou.
Mikina je obleček velmi praktický. Můžete ho použít na jaře, když jsou ještě chladná rána, ale už není mráz. Pokud je pejsek už starší, má řídkou srst anebo může mít nějaké zdravotní indispozice, pak jej využijete i v chladnějších letních dnech. Na podzim ho budete oblékat každý den a pokud zaprší, můžete ho podvléknout pod pláštěnku. V zimě dejte přece jenom raději přednost zimním bundám.
Mikiny jsou ušité z velmi kvalitních, lehkých a měkoučkých fleeců. Máte možnost si vybrat z několika střihů – s nohavičkami a bez nohaviček, s kapuckou či bez ní.
Velmi přínosné je i to, že některé druhy mikin jsou vytvořeny pro fenky. Jejich spodní díl je prodloužen a tak zahřívá většinou holé části bříška.
Délka mikiny lze upravit na zádech gumičkou s brzdičkou.
Mysleli jsme i na bezpečnost. Na zádech jsou našity bezpečnostní reflexní pásky, díky kterým jsou pejsci dobře vidět i ve tmě. Pokud na ně zasvítí světla aut, žádný řidič je nemůže přehlédnout.


Celý sortiment naleznete na e-shopu www.ene-bene.cz1 komentář:

  1. Se slušivým oblečkem přímo na ty nejprestižnější výstavy na světě ;-) http://www.strihanipsunavarova.cz/7-nejprestiznejsich-psich-vystav-na-svete/

    OdpovědětVymazat